نماینده ولی فقیه درسیستان و بلوچستان درگذشت مولوی محمد یوسف حسین پور را تسلیت گفتبه گزارش ایرنا در پیام آیت الله عباسعلی سلیمانی که نسخه ای از آن روز چهارشنبه به ایرنا نمابر شده آمده است: ضایعه درگذشت عالم زاهد مولوی محمد یوسف حسین پور سبب تاثر و اندوه فراوان شد.
در بخشی از این پیام آمده است: آن عالم فرزانه که با کوله باری از علم و دانش و آگاهی فراوان از احادیث نبوی (ص)، عمر پر برکت و گرانبهای خویش را در راه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و تربیت شاگردان علوم دینی در حوزه علمیه گشت سروان پرداخت و خیل عظیم مشتاقان سیره و روش او از کرسی تدریس و آثار علمی ایشان بهره های معنوی و علمی بردند که تلاش های دلسوزانه و خیرخواهانه برای وحدت و همدلی به یادگار خواهد ماند.
در ادامه پیام نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان آمده است: اینجانب ضمن عرض تسلیت به حوزه‌های علمیه، عموم مردم این استان خاصه مردم شریف سراوان، غاطبه آقایان مولوی ها، شاگردان و ارادتمندان آن روحانی وارسته و به ویژه خانواده آن مرحوم از درگاه ایزد منّان غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبائی را مسئلت می‌ کنم.
به گزارش ایرنا مولوی محمد یوسف حسین پور به عنوان یکی از علما و شخصیت های برجسته اهل سنت و مدیر حوزه علمیه گشت سراوان روز گذشته براثر بیماری در سن 87 سالگی دارفانی را وداع کرد.
7316**3213 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: اکبر نوریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید