ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تقویت روحیه استکبار ستیزی را به دنبال داردبه گزارش ایرنا، غلامرضا حقایق پور روز یکشنبه در همایش رابطان ایثارگران دستگاههای اجرایی استان قزوین که با حضور غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران در سالن باغستان جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد،افزود: فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران در حول 2 محور امور ترویجی و حمایتی است و تلاش می کنیم در این مسیر با همت و جدیت بیشتری اقدام کنیم.
وی ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب افزایش روحیه معنوی برای استکبارستیزی و نفی مظاهر غربی می شود به ما در تحقق آرمان های انقلاب و نظام کمک می کند.
این مسئول اضافه کرد: رسالت اصلی بنیاد شهید توجه به امور فرهنگی و ترویجی است و با استفاده از همه ظرفیت ها و دلسوزان و علاقه مندان به خانواده شهدا باید در این راه با تلاش شبانه روزی گام برداریم.
وی ادامه داد: استفاده از نمادهای ایثار و شهادت درفضای عمومی جامعه، ادارات و نهادها، برگزاری برنامه های فرهنگی و ترویجی، دیدار مستمر از خانواده شهدا و ایثارگران و تکریم خانواده های ایثارگر از جمله وظایفی است که باید توسط رابطان ایثارگر در دستگاه های اجرائی به طور جدی پیگیری شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شرایط جنگ نرم دشمنان از اثرگذاری بالایی برخوردار بوده و جامعه را در برابر تهاجم فرهنگی استکبار بیمه می سازد.
استان قزوین دارای سه هزار شهید والامقام، هفت هزار جانباز و 665 آزاده است.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید