بیش از 6 هزار زائر از اصفهان برای اربعین حسینی (ع) ثبت نام کردند‘ غلامحسین زاهدی ‘ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ثبت‌ نام از متقاضیان برای حضور در حماسه عظیم اربعین حسینی(ع) از 15مرداد آغاز شده است و پیش بینی می شود تا پایان زمان ثبت نام حدود 100 هزار نفر از مردم اصفهان در این سامانه ثبت نام کنند.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در این سامانه نحوه ورود و خروج و نکات مهم سفر برای زائران مشخص می شود متقاضیان برای این سفر باید حتما از طریق این سامانه اقدام کنند.
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان، سهم اصفهان برای اعزام زائران در راهپیمایی اربعین حسینی (ع) را نامحدود اعلام کرد و گفت: برای این امر محدودیتی تعریف نشده است.
وی، مدت زمان اقامت زائران در عراق را 20 روز اعلام کرد و گفت: اعزام زائران اربعین از استان اصفهان 19 مهر آغاز می شود و تا 19 آبان ادامه می یابد.
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان، همچنین به راه‌اندازی دفتر کنسولگری موقت عراق در ایران اشاره کرد و گفت: از امروز روادید زائران اصفهان صادر می‌شود و در این راستا به همه مردم استان اصفهان توصیه می‌شود که تنها از راه قانونی نسبت به دریافت ویزا اقدام کنند و فریب سودجویان را نخوردند.
در سال گذشته 82 هزار نفر از استان اصفهان در حماسه عظیم اربعین حسینی (ع) شرکت کردند.
ت/6994 / 2093 ** خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید