استاندار سیستان و بلوچستان درگذشت مولوی حسین پور را تسلیت گفتبه گزارش ایرنا در پیام علی اوسط هاشمی که نسخه ای از آن روز سه شنبه به ایرنا نمابر شده آمده است:
مشیت الهی در سلسله تقدیر، حیات فانی و خاکی عالم زاهد مولوی محمد یوسف حسین پور را به انتها رسانید و زندگی جاودان وی آغاز شد، هر چند رحلت انسان های بزرگ و متدین و پاک سرشت بر خودشان موهبتی عظیم است، اما تحملش برای بازماندگان بسیار سخت است.
در ادامه این پیام آمده است: خبر تأسف بار درگذشت آن عالم فرزانه که عمر با برکت خود را در راه کسب علم و دانش و ترویج آن در حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان صرف کرد، موجب تأسف و تألم فراوان شد.
استاندار سیستان و بلوچستان در این پیام این ضایعه عظیم را به عموم مردم شریف استان به ویژه مریدان و ارادتمندان آن روحانی وارسته و خانواده وی تسلیت و تعزیت عرض کرده و از درگاه خداوند سبحان برای آن عزیز سفر کرده غفران و رضوان الهی و برای بازماندگان محترم اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت دارد.
به گزارش ایرنا مولوی محمد یوسف حسین پور به عنوان یکی از علما و شخصیت های برجسته اهل سنت و مدیر حوزه علمیه گشت سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان روز گذشته براثر بیماری در سن 87 سالگی دارفانی را وداع کرد.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید