اجلاس نماز با محوریت فضای مجازی در خراسان جنوبی برگزار می شودسومین اجلاس نماز خراسان جنوبی 27 مهر ماه جاری با عنوان «نماز و فضای مجازی» در بیرجند برگزار می شود.
حجت الاسلام حسین کمیلی روز چهارشنبه در نخستین نشست کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد برگزاری سومین اجلاس استانی نماز که در استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، افزود: درباره اهمیت نماز همین بس که امام حسین (ع) در ظهر عاشورا هم از نماز اول وقت نگذشتند و حتی جنگ را مانع نماز ندانستند.
وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در 2 اجلاس اخیر جزو برترین های کشور از لحاظ کیفیت برگزاری بوده است گفت: امیدواریم با کمک و همراهی تمامی دستگاه های اجرایی در سومین اجلاس نماز هم شاهد بهترین خروجی ها باشیم.
وی ادامه داد: میهمان های ویژه ای در این اجلاس همچون قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، تولیت آستان قدس رضوی، نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی دعوت شده است

**اطلاع رسانی از ارکان فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی است
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی هم در این نشست با بیان اینکه اطلاع رسانی یکی از مهمترین ارکان هر فعالیت اجتماعی و فرهنگی است گفت: با توجه به نامگذاری این اجلاس با عنوان نماز و فضای مجازی، لازم است از ظرفیت های موجود به خوبی استفاده شود.
عباسعلی بهاری با اشاره به اینکه برگزاری اینگونه اجلاس باید دارای اهداف مشخص و معین باشد گفت: اگر به دنبال چشم اندازهای روشن باشیم بدون شک شاهد خروجی بهتر و پرباری خواهیم بود.
وی اظهار کرد: حرکت های بزرگ نیازمند گام های بزرگ است و برای اینکه در این زمینه با مشکلی مواجه نشویم باید وظایف و تکالیف دستگاه ها برای هرچه بهتر برگزار شدن اجلاس نماز تبیین شود.
وی خواستار فعالیت و کمک تمامی دستگاه های فرهنگی به برگزاری اجلاس نماز شد و افزود: دستگاه هایی مثل آموزش و پرورش باید با تمام ظرفیت وارد عمل شوند تا شاهد خروجی پر محتوا باشیم.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
*3215*3028*خبرنگار-محمدرسول ابراهیمی اسفدن*انتشار- رسول محمدحسنیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید